בניית אתרים – לבנות אתרים מקצועיים הבונים עסקים!

בעידן שבו רשת האינטרנט היא כלי רב עוצמה לשיווק בעלי עסקים, לכל בעל עסק חייב להיות אתר ברשת. בניית אתר מקצועי תחשוף את המוצר שלכם בפני מיליוני גולשים, תגדיל את הלקוחות ותמרב את הרווחים. יש סוגים שונים של אתרים, אתרי תדמית, אתרים מסחריים, פורטלים ועוד. בחברת "בדק גולדביז" נדע לייעץ ולהתאים לכל בעל עסק את האתר שיענה על הצרכים שלו ולבנות אותו בהצלחה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

 

בניית אתרים – בנייה מקצועית מורכבת משישה שלבים

לפני שמתחילים בבניית האתר יש להגדיר במדויק את מטרת האתר, את סוג האתר ואת קהל היעד של האתר. חברה מקצועית העוסקת בבניית האתר תלמד את התחום שבו עוסק הלקוח, תשאל את כל השאלות המקצועיות, תקבל תשובות ותצא לדרך.

בחירת הדומיין הוא השלב הראשון בבניית האתר. רצוי לבחור שם קליל וקליט, שם שהגולשים יזכרו ושישקף את מהות העסק. בחירת הדומיין אינה קלה מאחר ושמות רבים כבר תפוסים, לכן כדאי להתייעץ עם המומחים בתחום באשר לבחירת השם המתאים.

השלב הבא הוא שלב האפיון. בשלב האפיון נתאים את האתר לקהל היעד ונבחר מערכת ניהול ידידותית למשתמש. בחירת מערכת הניהול האתר צריכה להיות קלה לתפעול כדי שבעל האתר יוכל לתפעל אותה ללא עזרה של אנשי מקצוע בכל פעם שהוא ירצה להוסיף ולעדכן את התכנים באתר, את התמונות או את המוצרים.

בחירת מילות המפתח הרלוונטיות לתחום שבו אתם עוסקים היא הבסיס להצלחת האתר. מילות המפתח הן המילים שאותן יקיש הגולש במנועי החיפוש כאשר הוא יחפש את השירות או את המוצר שלכם והן הבסיס לקידום האתר. כדי לבחור את מילות המפתח המתאימות יש לבצע תמהיל בין מילות המפתח הפופולאריות שעליהן יש תחרות גבוהה, לבין מילות מפתח המיועדות לקהל קטן יותר, אך הן ימשכו גולשים לאתר ויביאו לכם פניות ממוקדות ואיכותיות.

כתיבת תוכן היא אחד הגורמים המשפיעים על התנועה לאתר. תוכן מעניין ימשוך את הגולשים לאתר ועשוי להפוך כל גולש אקראי ללקוח קבוע. כאשר התוכן יהיה מסקרן ומושך, הגולש יישאר באתר ולא ינטוש אותו כעבור דקות ספורות. גוגל העוקבת אחרי התנהגות הגולש תראה באתר שלכם אתר מעניין ורלוונטי ותעלה אתכם בדירוג תוצאות החיפוש.

לבחירה נכונה של החברה שבה תאחסנו את האתר יש חשיבות רבה בבניית האתר ובקידום שלו בעתיד. חשוב לבחור שרת אחסון אמין, שרת שיטעין את האתר במהירות ולא ייפול לעתים קרובות.

לעיצוב האתר יש תפקיד חשוב בהעברת המסרים השיווקים ובהעצמת המותג. זהו הדבר הראשון שאותו רואה הגולש כאשר הוא מגיע אל האתר וההחלטה האם להישאר באתר או לנטוש אותו מיד תלויה בעיצוב.

ב"דקו – גולדביז" יודעים לבנות אתרים מקצועיים ומצליחים!

  • אנו בונים אתרים מקצועיים בהתאמה מלאה למנועי החיפוש!
  • אנו מתמחים בבניית כל סוגי האתרים, אתרי תדמית, אתרים מסחריים ועוד.
  • נשמח לבנות עבורכם אתר עם תבנית או אתר בעיצוב גראפי המותאם באופן אישי.

צרו קשר, אתם לא תתאכזבו!