קידום אתרים אורגני – חולמים להיות בעמוד הראשון, אנחנו נעזור לכם!

קידום אתרים אורגני זהו רצף של פעולות שיגרמו לאתר שלכם לטפס במעלה תוצאות הדירוג ולהגיע לעמוד הראשון בגוגל. גוגל הוא מנוע החיפוש הגדול ביותר בעולם ופרסום האתר שלכם במקום גבוה בתוצאות הדירוג של גוגל תביא לחשיפה אדירה של המוצר או השירות שלכם, למוניטין רב ולהגדלה קבועה של מספר הלקוחות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

 

קידום אתרים אורגני בגוגל – למה כדאי להיות במקום הראשון?

מחקרים שנעשו בתחום מבהירים כי האתרים הנמצאים במקומות הראשונים של גוגל בתוצאות האורגניות מקבלים למעלה משישים וחמישה אחוז מההקלקות. מיליוני אנשים בכל העולם נמצאים ברשת האינטרנט בכל שעה ומיקום ראשון בתוצאות החיפוש מעניק חשיפה אדירה למוצר או לשירות שאתם משווקים.

אתר שהצליח להגיע אל המקומות הראשונים בגוגל נחשב כאתר איכותי גם בעיני מנועי החיפוש וגם בעיני הגולשים. הגולשים יאהבו לגלוש בין דפי האתר, ליהנות מהתוכן העשיר והרלוונטי, להתעדכן במוצרים ובמבצעים שמבצע בעל האתר ולחזור ולבקר אותו שוב ושוב.

העסקים הממוקמים בעמוד הראשון של גוגל נהנים ממוניטין גבוה. הם נחשבים לעסקים אמינים ואיכותיים, עסקים שעמדו במבחנים הרבים שגוגל מציבה לבעלי האתרים והצליחו בהם!

הקידום האורגני מפנה לבעלי האתרים זרם קבוע של לידים ושל פניות איכותיות וממוקדות, והכול בחינם. אתר ששומר על מיקומו בתוצאות הראשונות של דירוג האתרים מושך לקוחות רבים עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

גוגל מגלה את הסודות – מה משפיע על הקידום האורגני?

בעידן האינטרנט, אתר באינטרנט הוא הכלי השיווקי הגדול והיעיל ביותר. לא מספיק לבנות אתר, צריך גם שהגולשים יגיעו אליו. בהודעות שמפרסמת חברת גוגל אחת לתקופה היא מגלה לנו מהם הגורמים המשפיעים ביותר על הקידום האורגני.

הגורם המשפיע ביותר על תוצאות הקידום הוא מילות המפתח. מילות המפתח הן המילים שאותן מקיש הגולש במנוע החיפוש כאשר הוא מחפש מוצר או שירות מסוים. בכלי מילות המפתח שמעמידה גוגל לעזרת המקדמים היא מפרסמת מהן מילות המפתח בעלות נפח החיפוש הגבוה ביותר בכל תחום. אם האתר עושה שימוש במילות המפתח המבוקשות, גוגל רואה בו אתר רלוונטי שיכול לסייע לגולש ומקדמת אותו בדירוג האורגני.

כותרת הדף היא בעלת חשיבות רבה בקידום האתר, ולכן חשוב להשקיע בה מחשבה רבה ולשלב בה את מילת המפתח המובילה.

תשעים וחמישה אחוז מהאתר מורכב מתוכן, לכן חשוב שהתוכן יהיה איכותי, מעניין וקריא, תוכן שייתן ערך מוסך לגולשים. כדי לטפס במעלה הדירוג יש לעדכן את התוכן באתר לעתים קרובות.

הוותק של הדומיין משפיע על קידום האתר, ככל שהדומיין יהיה ותיק יותר, כך האתר יהיה גבוה יותר בדירוג התוצאות.

הבחירה של שרת האחסון קריטית לדירוג התוצאות. חשוב לבחור שרת יציב שנטען במהירות ולא נופל. אם העכביש של מנוע החיפוש יחפש את האתר שלכם והשרת בדיוק ייפול, האתר ירד באופן משמעותי בתוצאות הדירוג.

בנייה נכונה של קישורים מאתרים בעלי סמכות תניע את האתר אל עבר המקומות ראשונים. ככל שהאתר שממנו יוצאו הקישורים אל האתר שלכם יהיה סמכותי יותר ופחות מסחרי, גוגל תחשיב גם את האתר שלכם כאתר חשוב ותקדם אותו בהתאם.

קידום אתרים אורגני כדי להיות גבוה יותר מהמתחרים

קידום אתרים אורגני הוא עבודה של מקצוענים. קידום לא מקצועי עלול להזיק יותר מאשר להועיל. זהו קידום הנחשב לקידום מורכב וקשה, אך ההשקעה משתלמת.

בחברת  "דקו גולדביז" נביא אתכם לתוצאות הראשונות של גוגל בלי שתידרשו לשלם על כל קליק. אנו נדע איך לגרום לגוגל לדרג אתכם גבוה יותר מאשר את המתחרים שלכם!!

צרו קשר, נחזור אליכם בהקדם!