קידום אתרים ממומן – הדרך המהירה להצלחה!

קידום אתרים ממומן זו הדרך הקצרה והמהירה ביותר להגיע אל המקומות הראשונים בדירוג האתרים במנוע החיפוש גוגל. קידום הממומן מתאים בעיקר לתחומים שבהם התחרות גדולה והטיפוס אורגני אל המקומות הראשונים בדירוג התוצאות עלול להימשך חודשים ארוכים, ולפעמים אפילו יותר, או עבור קמפיינים תקופתיים. קידום אתרים ממומן זוהי לא עבודה חד פעמית, כדי להצליח בקמפיין יש צורך לשלוט בתחום, לעקוב אחרי תוצאות הקידום, לבדוק ולבצע שינויים בעת הצורך.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

 

בואו להכיר את הסודות של הקידום הממומן

יש שני סוגים של קידום אתרים, קידום אתרים אורגני, טבעי, וקידום ממומן. קידום ממומן אלו המודעות המופיעות בראש דירוג התוצאות ומסומנות בצבע ירוק בציון המילה מודעה.

בקידום ממומן אין צורך לשלם עבור פרסום המודעה. אתם תידרשו לשלם רק כאשר הלקוח הפוטנציאלי יקליק על המודעה שלכם והתשלום יהיה בהתאם למספר ההקלקות.

העלות של ההקלקות על המודעות משתנות מתחום לתחום בהתאם לתחרות של מילת המפתח הרלוונטית לתחום שלכם. ככל שתציעו סכום כסף גבוה יותר עבור ההקלקה, כך המודעה שלכם תופיע במקום גבוה ובולט יותר.

קידום ממומן מאפשר לכם למקד את מילות החיפוש שבהן אתרים רוצים לחשוף את האתר ולהגיע אל קהל יעד ממוקד וגדול. קמפיין מוצלח יחשוף את מילות המפתח למחפש הנכון, בזמן הנכון ובמיקום הנכון.

קידום אתרים ממומן – שש סיבות שישכנעו אתכם לבנות קמפיין ממומן

בקידום הממומן אתם תחליטו מהם הביטויים שאותם אתם רוצים לקדם ומהם השעות והמיקומים שבהם יופיעו המודעות שלכם. אתם תחליטו מתי להפעיל את הקמפיין ומתי להפסיק אותו. תוכלו להפסיק את הקמפיין בכל רגע נתון. בסופי שבוע, בחגים, בשעות שבהן בית העסק אינו פועל או בתקופות שבהן התקציב לוחץ.

קידום אתרים ממומן הוא קידום מהיר. מהרגע שבו תסיימו לבנות את קמפיין הקידום ותפעילו את החשבון באמצעות כרטיס האשראי המודעה שלכם תופיע בתוך רבע שעה עד לשעתיים.

קמפיין ממומן בגוגל הוא אחד מדרכי הפרסום הזולות הזוכה לחשיפה אדירה. זהו פרסום זול יותר מאשר בפרסום בשלטי חוצות, בעיתונות, בטלוויזיה ועוד, אך על אף זאת החשיפה שלו היא אדירה. אלפי גולשים בשעה מחפשים את המוצר או את השירות שלכם, והחשיפה תביא לכם הרבה לקוחות חדשים ותצדיק את ההשקעה.

בקידום אתרים ממומן אם יכולים לשלוט על התקציב. תוכלו להחליט על תקציב מרבי ליום וברגע שהתקציב ייגמר, הפרסום יוסר. לאחר מספר ימים תוכלו לדעת מהן השעות המתאימות ביותר לפרסום ולתזמן את המודעות לשעות המתאימות.

רוצים להגדיל את קהל הלקוחות שלכם, הצטרפו אל אינספור הלקוחות המרוצים של חברת "דקו – גולדביז"

בנייה לא מקצועית של מודעות הפרסום עלולה להיות יקרה ולא אפקטיבית. גם במהלך הקמפיין יש לעקוב אחרי התנהגות הגולשים ובהתאם לכך לייעל ולשפר את המודעות.

ב"דקו גולדביז" אנו מתחייבים להביא אתכם לתוצאות הגבוהות בתקציב נמוך ובעלויות נמוכות לכל קליק. נעשה הכול כדי שההוצאה הכספית תהיה מינימאלית, אך הרווחים יהיו מקסימאליים.

השאירו את הפרטים, נחזור אליכם בהקדם!