שיווק בפייסבוק

פייסבוק היא אחת מהרשתות החברתיות שהצליחה, ובגדול. לפייסבוק יש למעלה משישה עשר מיליון משתמשים פעילים ברשת שחלקם נכנסים אליה מספר פעמים ביום ומבלים בה שעות רבות. עבור אנשי הפרסום והשיווק אלו נתונים אידיאלים להטמעת מסרים שיווקים, ואכן השיווק בפייסבוק עובד מצוין.

השיווק בפייסבוק מתאים לכולם, לחברות גדולות, לעסקים קטנים, לעסקים בינוניים ולכל מי שרוצה למתג ולשווק את המוצר או השירות שלו ברשת.

אם השיווק בפייסבוק מעניין אתכם, צרו קשר עם חברת "דקו – גולדביז". צברנו ידע וניסיון רב בשיווק ובפרסום בפייסבוק, עזרנו כבר לבעלי עסקים רבים, נצליח לעזור גם לכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

 

למה גם לכם כדאי לשווק בפייסבוק?

שיווק ופרסום בפייסבוק מאפשר למקד במדויק את קהל היעד ולהעביר את המסר השיווקי היישר לאנשים המתאימים. ברשת הפייסבוק אנחנו יכולים לדלות מידע רב על המשתמשים, אפשר לדעת היכן הם גרים, מה הגיל שלהם, מהי ההשכלה, אם הם נמצאים במערכת יחסים ואם כן באיזו, נשואים, מאורסים או שעדיין רק חברים ועוד. באמצעות כל הנתונים האלו נוכל לפלח נכון את קהל היעד ולשווק להם את המוצר. לאחר שפילחנו את קהל היעד נוכל לראות כמה חברים ברשת עשויים להיחשף אל המודעה שאנו מפרסמים.

הירידה המתמשכת בחשיפה האורגנית של הסטאטוסים והעדכונים בפייסבוק, העלתה את הצורך בקידום הממומן בפייסבוק. האם ידעתם כי גם אם תפרסמו מסר שיווקי בדף העסקי שלכם רק שישה עשר אחוז מבין האוהדים ייראה את המודעה, אך אם תקדמו את המודעה בתשלום, היא תיחשף להמוני גולשים.

הפרסום בפייסבוק לא דומה לפרסום על גבי באנרים קופצים או סוגי מודעות אחרות, הוא לא מרגיז את הגולשים והוא משתלב באופן טבעי בפיד. במקרים רבים חלק גדול מהקוראים לא יבחין בין פוסט טבעי לבין פוסט ממומן.

שיווק בפייסבוק יכול ליצור כדור שלג שיתגלגל ויעצים את השיווק של המוצר. מספיק שאחד החברים בדף האוהדים יעשה "לייק" או "שיתוף" למסר השיווקי שלכם, כל החברים שלו גם יראו את זה, הם יתרשמו, יעשו גם לייק וכך המסר יועבר מדף לדף ויזכה לחשיפה עצומה.

בפרסום בפייסבוק אתם יכולים לשלוט על התקציב. תוכלו לקבוע תקציב יומי המותאם לתקציב שלכם ולשלם עבור קליקים או עבור חשיפות. ברגע שהתקציב היומי ייגמר, הפרסום ייעצר.

השיווק ברשת החברתית זו דרך נהדרת לשמור על קהל הלקוחות הקיים ולייצר לקוחות חדשים. בדף העסקי תוכלו להודיע על מבצעים והנחות, להזמין את הלקוחות לאירועים עסקיים, לענות על כל השאלות שלהם ולנהל דיונים בתחומים שבהם אתם עוסקים. הקשר הישיר עם הלקוחות יגביר את האמון שלהם במותג ויהפוך אתכם לברי סמכות בתחום.

  • אם אתם מפרסמים, אך לא מצליחים להגיע לתוצאות, אתם צריכים צוות מקצועי ומיומן שיעזור לכם לבנות קמפיין שיווקי מצליח.
  • צוות העובדים בחברת דקו – גולדביז" יבנה עבורכם קמפיין פרסומי בפייסבוק במינימום עלויות ועם חשיפה נרחבת לקהל יעד ייחודי.
  • אנו נעקוב אחרי תוצאות הקמפיין ובשעת הצורך נשנה את אסטרטגיית השיווק עד להצלחה מלאה!

צרו קשר, אנו מחכים לכם!